ÜRÜN ADI :  OITHOX PLUS UL INSEKTISIT

KULLANICI GRUBU: EĞİTİLMİŞ PROFESYONEL KULLANICI

ÜRÜN TİPİ: 18- İNSEKTİSİT

AMBALAJ : 5000 ML

GENEL : Oithox Plus UL İnsektisit 11 haşereye ruhsatlı ilk ve tek ürün olma özelliği ile tehlikeli çözücüler içermeyen geniş spektrumlu kullanıma hazır bir haşere ilacıdır. Kokusuzdur, leke bırakmaz, akıntı yapmaz, direkt uygulanır. Herkes tarafından maske ve koruyucu ekipman kullanmadan uygulanabilir. Etkisi kalıcıdır, en zor haşere problemini dahi en az 3 ay kalıcı süreyle çözer. Ürün, trake solunumu yapan haşerenin sinir sistemini etkiler ve bir süre sonra ölmesini sağlar. Oithox Plus UL İnsektisit tüm iç mekan ve dış mekanlarda ve tüm yüzeylere uygulanabilir. Oithox Plus UL ürününü evinizde ve tüm yaşam alanlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

FORMULASYON ŞEKLİ : ÇOK DÜŞÜK HACİMLİ LİKİTLER (UL)

AKTİF MADDE ADI VE MİKTARI : (a/h)  %0,25 Permethrin, %0,125 Tetramethrin, %0,25 PB0

YARDIMCI MALZEME ADI VE MİKTARI : %3 Emülgatör, %4 Antisfriz, %0,04 Koruyucu ve %92,335 Çözücü ile %100'e tamamlanır.

OITHOX FARKI : Oithox Plus UL İnsektisit Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve Biyosidal Ruhsatlıdır, Kokusuzdur, Geniş Spektrumludur, Leke ve iz bırakmaz, Su bazlıdır.

DENEY RAPORLARI :  11 haşereye ruhsatlı Oithox Plus UL İnsektisit'in tüm deney testleri Hacettepe Üniversitesi'nde yapılmıştır ve raporlanmıştır.

ETKİN HAŞERELER : Sivrisinek, karasinek, hamam böceği, karınca, bit, pire, mayt (mite)- akar, tahtakurusu, örümcek, kene, akrep.

UYGULAMA ALANLARI : Duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak, ayakkabılar, elbiseler, mutfak ve elbise dolapları, mutfaktaki makina ve tezgahların alt ve arka kısımları, saksılar, çatlaklar, kapılar, pencereler, pervazlar, balkonlar, teraslar.

KULLANIM ALANLARI : İç ve dış alan kullanımı için uygundur. Ev, ofis, fabrika, çiftlik, bahçe apartman, otel, restoran, hastane, alışveriş merkezi, marinalar, okul ve marketlerde kullanılabilir.

UYGULAMA ŞEKLİ : Haşerelerin bulunduğu bölgelere takriben 50 - 70 cm mesafeden hafif ıslanıncaya kadar iyice püskürtülerek uygulanır. Uygulama sonrasında ortamı terketmeniz gerekmez, durulama ve temizleme yapmayınız.


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır